Menu
thumbSakret

References

SAKRET ir viena no labākajām būvmateriālu ražošanas firmām! Ir daudz uzņēmumi, kas gatavo būvmateriālus, bet SAKRET ir patiešām līderis ar augstu kvalitāti un labu cenu.

SAKRET = Stabilitāte un kvalitāte!!!

Raimonds Rasnačs 


Īsā laikā saņemta izsmeļoša atbilde uz jautājumu.

Ludzas novada pašvaldība
Valērijs Laganovskis

Iepirk. Speciālists


Strādājam pie renovācijas – daudzdzīvokļu mājai Rēzeknē. Vienmēr laipni, ātri un kvalitatīvi veic konsultācijas. SAKRET kolektīvam paldies. Īpaši gribas pateikties Gatim Petrovam. Lai veicas!!!

MONTA O.J.
Jānis Čate
valdes loceklis


Man ļoti patīk sadarbība ar SAKRET – visi jautājumi tiek risināti operatīvi. Īpaši gribu atzīmēt Ingūnas Druviņas darbu. Paldies Tev LIELS!!! Arī citiem liels PALDIES par sadarbību!!!

K rauta
Violeta Maslobojeva
pārdevēja


Firmas darbinieki ātri reaģē uz cenu pieprasījumiem. Sniedz kvalitatīvas konsultācijas par preci un tās pielietošanu.

Rautakesko
Dace Vītola
tirdzniecības pārstāve


Vēlos pateikties par labu sadrbību un operativitāti!
Īpašs paldies Ingūnai par palīdzību grūtos jautājumos

K-Rauta
Kaspars Štokmanis
konsultants


Ar SAKRET sadarbojamies jau gandrīz 4 gadus. Cilvēki, ar ko strādājam ikdienā – mazumtirdzniecības vadītāja Ingūna Druvina, pārdošanas projektu vadītājs Ingus Pumpurs ar savu profesionalitāti, pieredzi un zināšanām, kā arī ar vēlmi izpalīdzēt klientam, dara sadarbību vieglu un elastīgu. Jebkurš pasūtījums tiek izpildīts laikā un kvalitatīvi, kas ir radījis pārliecību, ka varam uzticēties SAKRET, kā arī ieteikt citiem.

Novēlu veiksmi un izaugsmi arī turpmāk!

TN Kurši
Natālija Ķerve
Liepājas veikala vadītāja


Prieks sadarboties ar jūsu uzņēmuma darbiniekiem – Ingūnu un Jāni.
Vienmēr atsaucīgi un laipni.

K-rauta
Dailis Donskis
Pārdošanas vadītājs


Ar uzņēmumu SIA SAKRET man ir izveidojusies sadarbība jau kopš manas būvmateriālu tirdzniecības speciālista karjeras pašiem pirmssākumiem. Par šo sadarbību varu teikt tikai visu to labāko – uzņēmums vienmēr augstu vērtē klienta vajadzības, – tā kā produktu klāsts nemitīgi palielinās un tajā tiek ieviestas dažādas novitātes, vienmēr ir bijušas pieejamas nepieciešamās konsultācijas par jaunajiem un esošajiem produktiem un to pareizu pielietojumu vislabāko rezultātu sasniegšanai, kas ir svarīgs instruments labas pārdošanas rezultātiem.

Jāatzīmē, ka SAKRET izstrādātie produkti vienmēr ir izcēlušies ar augstu kvalitāti, plašu pielietojamību un piemērotām cenām.

Īpaši laba sadarbība ir izveidojusies ar mazumtirdzniecības vadītāju Ingūnu Druviņu, pārdošanas projektu vadītāju Ingusu Pumpuru, produktu sistēmu projektu vadītāju Rūdolfu Klinstonu un tehnologu Jāni Placēnu. Šie cilvēki nekad neatsaka padomus, situāciju risinājumus un ir izpalīdzīgi un pretīmnākoši.

Paldies uzņēmumam SAKRET par labo sadarbību visas manas karjeras garumā!

Ar cieņu,
Aigars Salnājs

SIA Optimera Latvija
Aigars Salnājs
Veikala vadītājs


Veicot būvuzraudzību un dažreiz būvdarbu un projektu vadīšanu renovējamām daudzdzīvokļu mājām, sabiedriskām un ražošanas ēkām, būvuzņēmēji pārsvarā pastāvīgi pielietoja SAKRET piedāvātos materiālus. Mēs dzirdējām, tikai labas atsauksmes, prieks par to.

Alsviķu arodskola
Zoja Kazakova
Projektu vadītāja, būvuzraugs


Liels paldies visam Sakret kolektīvam. Ļoti viegli sastrādāties un vienmēr visas problēmas var atrisināt. Ļoti pretimnākošs uzņēmums. Labākais sadarbības partneris, kāds ir.

Krāsu Grupa, SIA
Mairis Sproģis
Projektu vadītājs Daugavpilī


Ar Sakret produkciju ir viegli un brīvi strādāt. It sevišķi LH gatavo špakteli.

SIA BN ”Kurši”
Igors Zabarovskis
pārdevējs


 

Back to Top